Nasza misja

 

Koło Naukowe Strategii Gospodarczej Uniwersytetu Warszawskiego powstało w 2000 roku i od tamtego czasu jest najaktywniejszą organizacją studencką na Wydziale Nauk Ekonomicznych. Przez te kilkanaście lat przez naszą organizację przewinęło się kilkaset najaktywniejszych studentów, którzy tworzą unikatową społeczność Alumnów KNSG UW.

Naszą misją jest działalność na rzecz środowiska studenckiego, którą realizujemy przede wszystkim na Wydziale Nauk Ekonomicznych, Wydziale Zarządzania oraz Wydziale Matematyki Informatyki i Mechaniki, a także na innych warszawskich szkołach wyższych.

Działalność w Kole podejmują najaktywniejsi studenci, którzy poprzez pracę w organizacji wspomagają transfer wiedzy pomiędzy uczelnią i instytucjami istotnymi dla funkcjonowania gospodarki. Nasza organizacja umożliwia studentom spotkanie się z profesjonalistami i ekspertami w swoich dziedzinach wiedzy. Jesteśmy nastawieni na rozwój osobisty i naukowy członków poprzez zdobywanie nowych doświadczeń pod okiem specjalistów. Organizujemy warsztaty oraz spotkania, podczas których poznajemy od wewnątrz pracę w korporacjach i instytucjach. Zapraszamy ludzi, którzy założyli swój biznes i odnieśli sukces, aby inspirowali nas do działania. Poznajemy możliwości rozwoju w branży ekonomicznej, finansowej, informatycznej i menedżerskiej.

 

Copyright @ 2018 KNSG UW. Wszelkie prawa zastrzeżone.