I Konferencja Studentów WNE UW

Konferencja16WNE tlo

Już 23 czerwca odbędzie się I Konferencja Studentów WNE UW, na którą w imieniu organizatorów - władz Wydziału Nauk Ekonomicznych oraz Koła Naukowego Strategii Gospodarczej - serdecznie zapraszamy.

Celem Konferencji jest umożliwienie studentom prezentacji, przed pracownikami oraz innymi studentami WNE, prowadzonych przez nich badań. To jedna z nielicznych szans na wysłuchanie prac osób studiujących razem na Wydziale. Dzięki własnemu udziałowi jako prelegent - możliwość poddania się obiektywnej ocenie szerszemu gronu  oraz porównania swoich dokonań z pracami innych. Wydarzenie będzie również znakomitą okazją do zmierzenia się ze stresem, jaki może towarzyszyć obronie pracy licencjackiej bądź magisterskiej, jednak bez żadnych negatywnych konsekwencji. „Praktyka czyni mistrza” – głęboko wierzymy, że taka forma prezentacji dokonań studentów stworzy nie tylko okazję do pogłębienia wiedzy przez publiczność, ale także, a może – przede wszystkim: będzie wartościowym doświadczeniem i przyniesie wiele korzyści tym, którzy zdecydują się zabrać głos i zasilić grono prezentujących swoje prace.

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do osób prowadzących badania w ramach seminariów licencjackich oraz magisterskich, a także przygotowujących projekty zaliczeniowe z przedmiotów realizowanych w toku studiów. Prace, o objętości od 10 do 20 stron, powinny prezentować przeprowadzone badanie oraz płynące z niego wnioski.

Każdy z uczestników dostanie imienny certyfikat poświadczający uczestnictwo w Konferencji, natomiast autorzy najlepszych prac mogą liczyć na koreferaty pracowników naukowych, możliwość publikacji pracy w czasopiśmie Ekonomia oraz zwycięstwo w konkursie na najlepszą pracę.

Zgłoszenia uczestnictwa, zawierające krótki opis pracy, będą przyjmowane za pośrednictwem formularza do 1 czerwca 2016 roku.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących konferencji, zapraszamy do kontaktu mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Konferencja rozpocznie się o godzinie 15:15 w Auli B.

PLAN KONFERENCJI