Zagłosuj na Soft Skills Week w konkursie PZU

Grupa PZU po raz kolejny wspiera aktywnych studentów i najlepsze akademickie projekty poprzez Studencki Projekt Roku. Jest to konkurs, którego celem jest promocja popularnych inicjatyw studenckich oraz wybór najlepszych, które zdobędą finansowe wsparcie Grupy PZU w roku akademickim 2015/2016.

Mamy przyjemność ogłosić, że jednym z kandydatów do nagrody jest projekt Soft Skills Week zorganizowany przez KNSG UW. Soft Skills Week to projekt, którego celem było podniesienie umiejętności miękkich studentów Uniwersytetu Warszawskiego. Codziennie, przez cały tydzień, odbywały się warsztaty prowadzone przez uznanych i doświadczonych szkoleniowców. Każde ze spotkań wyróżniał interaktywny charakter oraz praktyczność nauczanej wiedzy.

Chcielibyśmy prosić wszystkich Was o oddanie głosu na Soft Skills Week, będzie on dla nas potwierdzeniem, że nasz trud włożony w jego organizację nie poszedł na marne. Każdy z głosów zwiększy również naszą szansę na wygranie 5 000 zł, które niewątpliwie podwyższyłyby poziom przyszłorocznej edycji wydarzenia. Mamy co do niej wielkie plany!

Głosować można poprzez aplikację na facebook'u lub stronę internetową.

Dziękujemy za wszystkie oddane na nas głosy!

Copyright @ 2018 KNSG UW. Wszelkie prawa zastrzeżone.