Konferencja „Unia Europejska i strefa euro”

WNE-Przekonwertowany ZNAK NBP RGB pole ochronne

Koło Naukowe Strategii Gospodarczej oraz Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zapraszają wszystkie osoby zainteresowane tematyką integracji europejskiej oraz sytuacją gospodarczą w Europie na konferencję „Unia Europejska i strefa euro – mechanizmy i wyzwania”.

Konferencja jest zakończeniem studiów podyplomowych „Mechanizmy funkcjonowania strefy euro” realizowanych we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim. W trakcie wydarzenie odbędą się prezentacje prac badawczych słuchaczy tegorocznej edycji studiów oraz wykłady gości. Wykłady specjalne wygłoszą przedstawiciele Narodowego Banku Polskiego, Ministerstwa Finansów, czy Uniwersytetu Londyńskiego.

Konferencja odbędzie się w dniach 12-13 czerwca 2015 roku, na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, przy ul. Długiej 44/50, 00-241 Warszawa.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zgłoszenie należy wysyłać poprzez formularz zamieszczony na stronie: http://coin.wne.uw.edu.pl/jgorski/euro/konferencja.htm

W razie pytań zachęcam do kontaktu pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

PROGRAM KONFERENCJI