Akademia Liderów Rynku Kapitałowego po raz dziesiąty zaprasza młodych finansistów

ALRK fpagi

 

Wyjątkowy program szkoleń i płatnych, wakacyjnych staży w najbardziej znanych instytucjach i firmach to propozycja Fundacji im. Lesława A. Pagi dla młodych ludzi, którzy pasjonują się ekonomią i finansami. Akademia Liderów Rynku Kapitałowego to możliwość zdobycia cennego doświadczenia i wejścia do elity świata finansów.

 

Celem Akademii Liderów Rynku Kapitałowego (ALRK) jest budowanie społeczności młodych profesjonalistów - dynamicznej, kreatywnej i skutecznej w działaniu przyszłej elity świata finansów. Projekt adresowany jest do studentów i świeżych absolwentów, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności menadżerskie, poszerzyć wiedzę i przyspieszyć karierę zawodową.

 

- Projekt wspiera rozwój najważniejszych atrybutów lidera. Są nimi profesjonalizm, warsztat i narzędzia, etyka i wartości oraz entuzjazm. Takich ludzi potrzebujemy na rynku kapitałowym. - mówi Paweł Tamborski, Prezes Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. - Akademii przyświeca zasada: jeżeli osiągnąłeś sukces, to się nim podziel.

 

Dzięki takiemu podejściu Fundacji udaje się co roku zapraszać do współpracy najlepszych menadżerów na rynku, z którymi uczestnicy analizują największe transakcje, rozwiązują aktualne problemy spółek i ćwiczą praktyczne wdrażanie rozwiązań na konkretnych case’ach.

 

Do każdej edycji projektu zakwalifikowanych zostaje 30 uczestników. Stypendyści spędzają
2 tygodnie wakacji biorąc udział w intensywnych szkoleniach, a następnie każdy z nich odbywa płatny staż w firmie partnerskiej.

 

- Żeby się zgłosić, wystarczy wypełnić formularz na stronie www.alrk.paga.org.pl. - mówi Anna Mieleszko, Dyrektor Fundacji. - Do projektu zapraszamy ludzi z pasją, którzy inwestują w siebie i nie boją się wyzwań. Dlatego w aplikacji warto pochwalić się swoją działalnością społeczną, zainteresowaniami, także tymi pozazawodowymi, udziałem w projektach studenckich, konferencjach i szkoleniach. Warto spróbować, bo może okazać się, że ten krok zaprocentuje przyjęciem do projektu, który naprawdę zmienia życie uczestników!

 

W tym roku po raz pierwszy w ramach Akademii odbędzie się 3-dniowe forum,poświęcone współpracy w regionie Europy Środkowo-Wschodniej (CEE Capital Market Leaders Forum). W spotkaniu weźmie udział także 20-tu uczestników z Ukrainy, Czech, Węgier, Słowacji, Słowenii, Rumunii, Litwy, Łotwy, Estonii zainteresowanych problematyką szeroko rozumianego rynku kapitałowego.

 

Zgłoszenia na Akademię Liderów Rynku Kapitałowego przyjmowane są do 8 maja 2015 r. Udział w Akademii jest bezpłatny.

 

Akademia Liderów Rynku Kapitałowego organizowana jest przez Fundację im. Lesława A. Pagi we współpracy z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie. Partnerami projektu są: Bridgepoint, CMS , CFA Poland Society, EY, Enterprise Investors , Fundacja IVY Poland, Goldman Sachs, ICENTIS Capital, J.P.Morgan,  Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych, McKinsey&Company,   Montagu, PKO Bank Polski,  PKP, PZU, Standard&Poors, Société Générale.

Patronat medialny nad projektem objęły Rzeczpospolita, Gazeta Giełdy Parkiet, Equity Magazine, Magazyn Forward, Niezależny Miesięcznik Studentów MAGIEL, PAP Biznes, PROFIT JOURNAL, StockWatch.pl, To Zależy, Radio TOK FM, Wyborcza.biz.

 

Osoba kontaktowa:

Anna Mieleszko, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 22 537 73 31

Copyright @ 2018 KNSG UW. Wszelkie prawa zastrzeżone.