Nasz zespół

Magdalena Jasińska - Prezes Zarządu

Studentka drugiego roku Finansów, Inwestycji i Rachunkowości na Wydziale Nauk Ekonomicznych UW. Na początku działalności w KNSG członek zarządu ds. Promocji i IT oraz projektu Soft Skills Week, a obecnie współorganizator IV Konferencji Studentów WNE UW.

Prywatnie zawodniczka Grand Prix Polski w wędkarstwie spławikowym; trzykrotna reprezentantka Polski na Mistrzostwach Świata w wędkarstwie spławikowym i rzutowym. Interesuje się ekonomią polityczną, a także uwielbia sport i trening siłowy.

Anna Radomska - Członek zarządu do spraw relacji zewnętrznych

anna.radomska@knsg.uw.edu.pl

Studentka pierwszego roku ekonomii na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. W KNSG zaangażowana w realizację projektu "Soft Skills Week" oraz działania na rzecz pozyskania partnerów dla koła. Zainteresowana zagadnieniami związanymi z ekonomią behawioralną.

Każdą wolną chwilę poświęca na rysowanie i artystyczny handmade.

Jakub Łukasiewicz - Członek zarządu ds. relacji wewnętrznych

jakub.lukasiewicz@knsg.uw.edu.pl

Student drugiego roku Informatyki i Ekonometrii na Wydziale Nauk Ekonomicznych UW. Zaangażowany w takie projekty KNSG jak Soft Skills Week czy Inside Day. Organizator wydarzeń m.in. w EY czy BNP Paribas.

Zapalony fan piłki nożnej oraz kolarstwa. Interesuje się nowymi technologiami.

Zuzanna Bukowska - Członek zarządu ds. promocji i IT

zuzanna.bukowska@knsg.uw.edu.pl

Studentka drugiego roku Ekonomii Przedsiębiorstwa na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Na początku działalności w KNSG UW należała do projektu Soft Skills Week. Social mediami zajmuje się od początku swojej działalności w kole.

W wolnym czasie podróżuje, nie wyobraża sobie dnia bez aktywności fizycznej oraz dobrej lektury.

Szymon Łukasiewicz - Członek zarządu do spraw finansów

szymon.lukasiewicz@knsg.uw.edu.pl

Student drugiego roku Jednoczesnych Studiów Ekonomiczno-Menedżerskich na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Wydziale Zarządzanie UW. Od początku działalności w kole członek projektu Inside Days, zajmuje się także nawiązywaniem wszelkiego rodzaju partnerstw/współpracy pomiędzy KNSG a firmami z zewnątrz. Najlepiej odnajduje się w makroekonomii, szczególnie interesują go globalne zjawiska, ich wpływ na gospodarki. Preferuje praktyczne spojrzenie na ekonomię. Oprócz ekonomii miłośnik sportów i wszelkiego ruchu, zakochany w snowboardzie  i we Włoszech. Lato stara się spędzać w Italii, zimę w górach.

Grafik

Maja Czechowicz

maja.czechowicz@knsg.uw.edu.pl

Fotograf

Olga Ostolska

olga.ostolska@knsg.uw.edu.pl

Social Media

Natalia Rakoczy

natalia.rakoczy@knsg.uw.edu.pl

Redaktor naczelny magazynu To Zależy
Szymon Lis

Copyright @ 2018 KNSG UW. Wszelkie prawa zastrzeżone.