SMU-logo-ost-v1Opis projektu


START me UP to projekt, którego głównym celem jest przygotowanie do prowadzenia własnej działalności. Aby pomóc przyszłym start upowcom organizujemy warsztaty tematyczne oraz spotkania ze znanymi osobami, którym udało się osiągnąć w tej dziedzinie sukces. Celem warsztatów jest pogłębianie wiedzy na temat planowania struktury idei, sposobów pozyskiwania funduszy, realizacji pomysłów czy prawna strona przedsięwzięcia. Podczas szeregu spotkań uczestnicy mają również okazję do poszerzenia zdolności organizacyjnych, a także obudzenia w sobie ducha kreatywności.

Masz pomysł, ale nie wiesz od czego zacząć? A może jedyną barierą przed własnym biznesem jest strach przed porażką? Jesteśmy tu, aby pomóc Ci pokonać te obawy! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniach, o których będzie można dowiedzieć się śledząc naszą stronę internetową, a także profil KNSG UW na facebook-u.

 

Historia

W roku 2015 w ramach cyklu Let's Start Up zorganizowane zostały trzy spotkania:

  • „Let’s Start-Up”: Design Thinking. Gość: Barbara Sołtysińska

  •  „Let’s Start-Up”: Finansowanie start-upów w teorii i praktyce. Goście: Duc Vu Hoang i Paweł Maj

  • „Let’s Start-Up”: Lean management, czyli modelowanie procesów biznesowych dla start-up’ów i nie tylko. Goście: Łukasz Cichocki

 


Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

W celu zapoznania się z ofertą zapraszamy do kontaktu drogą mailową.

 

Free business joomla templates