Koło Naukowe Strategii Gospodarczej UW chętnie podejmuje się współpracy z innymi organizacjami studenckimi. Jesteśmy pomysłodawcami i założycielami platformy wspierającej przepływ informacji pomiędzy ekonomicznymi kołami naukowymi z całej Polski, jednakże jesteśmy także otwarci na współpracę z innymi organizacjami. 

Współpraca może zarówno obejmować bezpośrednie partnerstwo przy realizacji projektów, jak i wsparcie logistyczne lub marketingowe interesujących i wartościowych przedsięwzięć dla studentów, które są autorskimi projektami partnerskich organizacji. Z przyjemnością wspieramy w szczególności przedsięwzięcia, które mają na celu zwiększenie wiedzy studentów Uniwersytetu Warszawskiego. Organizacjom partnerskim użyczamy własnych kanałów promocji oraz przestrzeń plakatową na naszej uczelni.

Zapraszamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Studenckie Koło Naukowe Progress 429624 563354243689210 1508975817 n

SKN Progress jest kołem naukowym działającym na Uniwersytecie Łódzkim. Jest to jedna z najstarszych i największych tego typu organizacji na tej uczelni. Organizacja działa przy Instytucie Finansów, Bankowości i Ubezpieczeń. Projekty Koła coraz częściej wykraczają daleko poza mury katedry i wydziału i często mają zasięg ogólnopolski. Jednym z takich projektów jest Progress Accounting Competition, który jest ogólnopolskim konkursem z zakresu rachunkowości. Koło Naukowe Strategii Gospodarczej UW ma przyjemność wspierać tę inicjatywę w murach Uniwersytetu Warszawskiego. Wspólnie organizujemy również Ogólnopolski Kongres Ekonomicznych Kół Naukowych.

Strona internetowa: www.progress.org.pl

 

Samorząd Studentów WNE 384200 366274573448653 726153942 n

Samorząd Studentów WNE realizuje zadania związane z reprezentowaniem interesów studentów WNE przed władzami uczelni. Organizacja prowadzi czynny udział w pracach komisji regulaminowych i dydaktycznych. Czuwa nad prawidłowym rozdzielaniem stypendiów oraz przyznawaniem wyjazdów studentów na studia zagraniczne, a także bierze aktywny udział w pracach Rady Wydziału, gdzie dyskutowane są sprawy dotyczące przyszłości studiów i dokonywane są wybory władz WNE. Samorząd Studentów WNE odpowiada też za życie kulturalne Wydziału. Jest między innymi organizatorem corocznego wyjazdu integracyjnego do Sulejowa. KNSG UW współpracuje z Samorząd przede wszystkim w zakresie promocji studiów na WNE UW oraz realizuje wspólnie projekty edukacyjne.

Strona internetowa: www.razem.waw.pl

 

Studenckie Koło Naukowe Konsultingu 10685330 844539525586828 7388923958886877812 n 2

Studenckie Koło Naukowe Konsultingu należy do najstarszych i najprężniej działających organizacji studenckich funkcjonujących przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Historia Koła sięga stycznia 1998 roku. W swojej 13-letniej historii SKN Konsultingu pomyślnie przeprowadziło setki projektów. Są wśród nich przedsięwzięcia jednokrotne, jak i cykliczne, w tym Maraton Firm Konsultingowych, Casemania, FallWeek, Akademia Private Equity i Ranking Pracodawców Kompas. KNSG UW współpracuje z SKN Konsultingu w zakresie organizacji Ogólnopolskiego Kongresu Ekonomicznych Kół Naukowych.

Strona internetowa: www.konsulting.edu.pl

 

Studenckie Koło Naukowe Finansów i Makroekonomii 461045 261815610577161 1883157227 o

Studenckie Koło Naukowe Finansów i Makroekonomii to jedno z najbardziej aktywnych pod względem naukowym kół Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Wśród obszarów zainteresowań SKN FM znajdują się przede wszystkim polityka pieniężna, modelowanie i prognozowanie ekonometryczne, analizy makroekonomiczne, rynki finansowe, a także wiele innych tematów związanych z ekonomią. KNSG UW współpracuje z SKN Finansów Międzynarodowych w zakresie organizacji Międzyuczelnianego Forum Dealerów Bankowych na SGH.

Strona internetowa: www.sknfm.pl

 

Studenckie Koło Naukowe Opteam 1465883 550593835010001 1080763571 o

SKN Opteam jest organizacją działającą przy Katedrze Działań Operacyjnych na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Misją Koła jest przede wszystkim poszerzanie wiedzy członków organizacji w zakresie tematyki wspomagania decyzyjnego. SKN Opteam dorocznie organizuje międzynarodową konferencję International Dimensions in Economics, w której uczestniczą również członkowie KNSG UW. Nasza współpraca obejmuje przede wszystkim organizację Ogólnopolskiego Kongresu Ekonomicznych Kół Naukowych.

Strona internetowa: www.opteam.uni.lodz.pl

 

 

Free business joomla templates