Tomasz Duda - Prezes Zarządu

Student trzeciego roku Miedzykierunkowych Studiów Ekonomiczno-Menedżerskich oraz pierwszego roku Prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Z Kołem Naukowym Strategii Gospodarczej związany od początku studiów, a od roku jest jego prezesem. Dotychczas zajmował sie organizacją Praktyków Sukcesu, Ogólnopolskiego Zrzeszenia Kół Naukowych oraz Inside Days. Zajmuje się również wolontariatem w ramach fundacji DKMS czy organizacji festiwali, takich jak Planet+ DOC Film Festival, czy Festiwal Brave Przeciw Wypędzeniom z Kultury. Prywatnie jest fanem literatury faktu.

Aleksandra Sokołowska – Członek Zarządu ds. relacji wewnętrznych

Studentka trzeciego roku Finansów, Inwestycji i Rachunkowości na WNE UW. Organizator Międzyuczelnianego Forum Audytu i Konsultingu. Udziela się w wolontariacie – DKMS. Jej największą pasją jest śpiewanie oraz pieczenie przepysznych ciast.

Izabela Walaszek – Członek Zarządu ds. relacji z firmami

Studentka drugiego roku Ekonomii Przedsiębiorstwa oraz pierwszego roku dziennikarstwa i medioznawstwa  na UW. Członkini  zarządu KNSG oraz redakcji „To Zależy”.  Jej zainteresowania to zarządzanie sportem, ekonomia społeczna, dziennikarstwo, filmy dokumentalne, piłka nożna oraz koszykówka.

Aleksandra Szymańska – Członek Zarządu ds. partnerstwa merytorycznego i relacji z organizacjami studenckimi

Studentka trzeciego roku Międzykierunkowych Studiów Ekonomiczno-Menedżerskich na Wydziale Nauk Ekonomicznych UW. Interesuje się kreowaniem wizerunku w mediach, marketingiem sportowym, kinematografią i muzyką.

Urszula Gregorczyk – Członek Zarządu ds. promocji i IT

Studentka trzeciego roku Informatyki i Ekonometrii na WNE UW. Członek zespołu grafiki oraz strony internetowej w magazynie „To Zależy”. Zawsze chętna do pomocy, m.in. poprzez wolontariat w DKMS. Wolne chwile spędza czytając, śledząc poczynania polskich siatkarzy lub jeżdżąc na rolkach.

Zarząd 2014/2015

Zarząd 2013/2014