Kariera

Dobry Start Procentuje w Dziale Analiz Biznesowych i Kontrolingu

Dobry Start Procentuje Wyborowa Pernod Ricard

Posiadasz analityczny umysł, a wyciąganie wniosków przychodzi Ci z łatwością? Często słyszysz, że masz nieograniczone zasoby energii i innowacyjne pomysły? Chciałbyś zdobyć doświadczenie w samodzielnym realizowaniu projektów? Aplikuj na PŁATNY STAŻ Dobry Start Procentuje w Wyborowa Pernod Ricard i rozwiń swoją karierę w międzynarodowym środowisku wśród ludzi z pasją!

Czytaj więcej...

Program Rozwój na Bank Citi

 

Chcesz poznać profesjonalny świat biznesu i zdobyć doświadczenie, pracując w międzynarodowym środowisku? Jesteś studentem lub absolwentem kierunków takich jak finanse, ekonomia, bankowość, IT oraz pokrewnych? Dołącz do Programu Citi „Rozwój na Bank” w obszarze Operacji i Technologii i pokieruj odpowiednio swoją karierą pod okiem doświadczonych managerów i własnego Mentora!

 

Program odbywać się będzie w Warszawie lub w Olsztynie. W trakcie programu odbędziesz cztery 6-miesięczne rotacje w różnych departamentach. Rotacje, w których weźmiesz udział, pozwolą Ci na poznanie obszarów związanych między innymi z przeciwdziałaniem praniu pieniędzy, R&D (research&development), IT oraz zarządzaniem projektami. Program pozwoli Ci również zgłębić wiedzę z zakresu usprawniania procesów i nowoczesnych systemów informatycznych. Wszystkie Twoje zadania będą ściśle sprecyzowane i zaplanowane tak, abyś miał możliwość ciągłego rozwoju.

 

Chcesz sam decydować o kierunku Twojej kariery, a po odbyciu programu mieć szansę dalszego rozwoju na ścieżce managerskiej lub eksperckiej? Aplikuj do Programu Citi „Rozwój na Bank” w obszarze Operacji i Technologii! Prześlij swoje zgłoszenie do 31 maja na: https://goo.gl/xwHM0u

Regionalne Programy Rozwojowe w Citi

citi development programmes fb post

Cechuje Cię innowacyjność i przedsiębiorczość? Chcesz dołączyć do grupy osób, które zmieniają oblicze bankowości? Jeśli jesteś studentem lub absolwentem studiów z kierunków finanse, ekonomia, bankowość lub kierunków pokrewnych, zgłoś się do Regionalnego Programu Rozwojowego Citi w obszarze Bankowości Detalicznej lub Zarządzania Ryzykiem!

Podczas 2-letniego programu w obszarze Bankowości Detalicznej, będziesz miał szansę odbyć 3-4 rotacje w różnych działach niniejszego sektora. W trakcie programu będziesz tworzył/a i rozwijał/a produkty bankowe, zarządzał/a ryzykiem, poszerzał/a wiedzę w zakresie marketingu oraz informacji zarządczej.

Z kolei 2-letni program w obszarze Ryzyka, pozwala na rozwój w dziedzinach takich, jak ryzyko kredytowe, operacyjne, rynkowe, walutowe, czy bankowości korporacyjnej i detalicznej. Program rozpoczniesz od kilkutygodniowego szkolenia w Londynie, a później odbędziesz cztery 6–miesięczne rotacje.

 „Będąc na programie mam okazję współpracować z ludźmi z całego świata i tylko ode mnie zależy, gdzie znajdę się po jego ukończeniu” – mówi jeden z uczestników programu, któremu praca w Citi Handlowy pozwala nabywać umiejętności menedżerskie, zarządzać projektami z różnego zakresu i nadawać odpowiednie priorytety zadaniom.

Jeśli nie boisz się wyzwań i – tak jak uczestnicy programu – jesteś zdecydowany/a, aby realizować swoje aspiracje zawodowe, zgłoś się do Regionalnego Programy Rozwojowego w preferowanym przez Ciebie obszarze.

Nie zwlekaj, prześlij swoje zgłoszenie do 15 maja: http://goo.gl/jtsvPo

Studiujesz? Zostań Ambasadorem BZ WBK na swojej uczelni

image002 1

Studiujesz? Zostań Ambasadorem BZ WBK na swojej uczelni

Program Ambasadorzy BZ WBK jest oparty na dynamicznej i przyjaznej współpracy między Twoją uczelnią a Bankiem Zachodnim WBK. Będąc Ambasadorem, będziesz zdobywać doświadczenie i uczestniczyć w budowie rzetelnego wizerunku jednej z największych instytucji finansowych w Polsce. Z nami zrealizujesz szereg zróżnicowanych i ambitnych zadań, które przyniosą Ci wymierne korzyści zawodowe i osobiste.

Dodaj siebie do BZ WBK i zostań naszym Ambasadorem: Do programu poszukujemy studentów od I do III roku studiów, zatem jeśli:

Jesteś studentem I, II lub III roku studiów licencjackich lub jednolitych magisterskich? 
Udzielasz się w organizacjach studenckich, samorządowych lub kołach naukowych?
Śledzisz i tworzysz treści w mediach społecznościowych?

Jeśli tak...to szukamy kogoś takiego jak Ty - ambitnego, aktywnego, gotowego do podjęcia nowych wyzwań.

Jako Ambasador będziesz miał okazję współpracować przy ambitnych projektach z obszaru bankowości, bankowości elektronicznej i employer brandingu w swoim środowisku akademickim.

Rekrutacja:
1. Wyślij CV na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. - zadbaj o przejrzystość i aktualne 
dane. W temacie wiadomości wpisz: Ambasadorzy BZ WBK
2. Oczekuj telefonu od opiekuna programu - opowiedz nam o swoim doświadczeniu
3. Przyjdź na spotkanie kwalifikacyjne - zaprezentuj się
z najlepszej strony
4. Spotkaj się z nami na wyjeździe integracyjno-szkoleniowym - jedziemy na pierwszą, ale nie ostatnią wyprawę! 

Do każdego etapu zaprosimy tylko wybrane osoby.

Program startuje w październiku 2016 roku ale na Twoje zgłoszenie czekamy już dziś - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Niezbędne informacje na temat programu: https://www.facebook.com/events/1677963589125182/ - dodaj siebie i zaproś znajomych ze swojej organizacji!
Strona Karierawww.bzwbk.pl/kariera

Strona 1 z 5

Free business joomla templates