Dobry Start Procentuje w Dziale Analiz Biznesowych i Kontrolingu

Dobry Start Procentuje Wyborowa Pernod Ricard

Posiadasz analityczny umysł, a wyciąganie wniosków przychodzi Ci z łatwością? Często słyszysz, że masz nieograniczone zasoby energii i innowacyjne pomysły? Chciałbyś zdobyć doświadczenie w samodzielnym realizowaniu projektów? Aplikuj na PŁATNY STAŻ Dobry Start Procentuje w Wyborowa Pernod Ricard i rozwiń swoją karierę w międzynarodowym środowisku wśród ludzi z pasją!

Weź udział w 12-miesięcznym stażu w Dziale Analiz Biznesowych i Kontrolingu i rozwijaj swoje umiejętności, ucząc się od najlepszych ekspertów w swojej dziedzinie. Przekonaj się, że start kariery w globalnej firmie może wiązać się z przejmowaniem inicjatywy, dużą dozą samodzielności i realizacją własnego projektu! W Wyborowa Pernod Ricard przeżyjesz wyjątkową przygodę w świecie marek premium o bogatej historii. Oprócz własnego projektu, będziesz brał udział w procesie estymacji i budżetowania, przygotowaniach i analizach miesięcznych zamknięć finansowych, kontrolowaniu kosztów związanych z kontraktami handlowymi, tworzeniu segmentacji wydatków marketingowych, procesie kontroli budżetów Działu Sprzedaży i Działu Marketingu oraz przygotowywaniu raportów zarządczych.

Zdajemy sobie sprawę, że Dobry Start Procentuje, dlatego dbamy o ciągły rozwój uczestników programu stażowego i dopasowujemy ścieżkę kariery do ich potrzeb. Dołączając do naszego zespołu, otrzymujesz wsparcie Opiekuna Merytorycznego oraz Opiekuna HR. Nasze benefity świadczą o tym, że już od samego początku traktujemy Cię jak pełnoprawnego pracownika! Podczas płatnego, 12-miesięcznego stażu, możesz liczyć nie tylko na zdobycie doświadczenia, ale również na prywatną opiekę medyczną, własny telefon komórkowy i elastyczne godziny pracy. W Wyborowa Pernod Ricard „przyjazna atmosfera wśród ludzi z pasją” nie jest jedynie sloganem – przekonasz się o tym na różnego rodzaju imprezach firmowych. Dodatkowym benefitem jest sprzedaż detaliczna naszych marek –bez względu na to czy jesteś pracownikiem z długim stażem, czy bierzesz udział w programie stażowym. Pamiętaj, że u nas możesz liczyć również na klarowny system oceny Twojej pracy, abyś miał poczucie ciągłego rozwoju.

Jesteś studentem IV- V roku lub absolwentem kierunków finansowych/ekonomicznych? Stąd już prosta droga, aby przekonać się, że Dobry Start Procentuje! Jeśli dodatkowo interesuje Cię rozwój w zakresie finansów i konsultingu, znasz język angielski na poziomie B2 (wg CEFR) i potrafisz dobrze organizować własną pracę oraz ustalać priorytety – zgłoś się do nas!

Nie trać czasu i już dziś wyślij do nas swoje CV (Nr. Ref. DSP/KK) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. oraz odpowiedz na pytanie: Dlaczego chcesz odbyć staż w Wyborowa Pernod Ricard? Na Twoje zgłoszenie czekamy do 31 maja!

swoją karierę w międzynarodowym środowisku wśród ludzi z pasją!
Weź udział w 12­miesięcznym stażu w Dziale Analiz Biznesowych i Kontrolingu i rozwijaj swoje umiejętności, ucząc się
pełnoprawnego pracownika! Podczas płatnego, 12­miesięcznego stażu, możesz liczyć nie tylko na zdobycie
Jesteś studentem IV­ V roku lub absolwentem kierunków finansowych/ekonomicznych? Stąd już prosta droga, aby
zgłoś się do nas!