Program Rozwój na Bank Citi

 

Chcesz poznać profesjonalny świat biznesu i zdobyć doświadczenie, pracując w międzynarodowym środowisku? Jesteś studentem lub absolwentem kierunków takich jak finanse, ekonomia, bankowość, IT oraz pokrewnych? Dołącz do Programu Citi „Rozwój na Bank” w obszarze Operacji i Technologii i pokieruj odpowiednio swoją karierą pod okiem doświadczonych managerów i własnego Mentora!

 

Program odbywać się będzie w Warszawie lub w Olsztynie. W trakcie programu odbędziesz cztery 6-miesięczne rotacje w różnych departamentach. Rotacje, w których weźmiesz udział, pozwolą Ci na poznanie obszarów związanych między innymi z przeciwdziałaniem praniu pieniędzy, R&D (research&development), IT oraz zarządzaniem projektami. Program pozwoli Ci również zgłębić wiedzę z zakresu usprawniania procesów i nowoczesnych systemów informatycznych. Wszystkie Twoje zadania będą ściśle sprecyzowane i zaplanowane tak, abyś miał możliwość ciągłego rozwoju.

 

Chcesz sam decydować o kierunku Twojej kariery, a po odbyciu programu mieć szansę dalszego rozwoju na ścieżce managerskiej lub eksperckiej? Aplikuj do Programu Citi „Rozwój na Bank” w obszarze Operacji i Technologii! Prześlij swoje zgłoszenie do 31 maja na: https://goo.gl/xwHM0u

Free business joomla templates