Regionalne Programy Rozwojowe w Citi

citi development programmes fb post

Cechuje Cię innowacyjność i przedsiębiorczość? Chcesz dołączyć do grupy osób, które zmieniają oblicze bankowości? Jeśli jesteś studentem lub absolwentem studiów z kierunków finanse, ekonomia, bankowość lub kierunków pokrewnych, zgłoś się do Regionalnego Programu Rozwojowego Citi w obszarze Bankowości Detalicznej lub Zarządzania Ryzykiem!

Podczas 2-letniego programu w obszarze Bankowości Detalicznej, będziesz miał szansę odbyć 3-4 rotacje w różnych działach niniejszego sektora. W trakcie programu będziesz tworzył/a i rozwijał/a produkty bankowe, zarządzał/a ryzykiem, poszerzał/a wiedzę w zakresie marketingu oraz informacji zarządczej.

Z kolei 2-letni program w obszarze Ryzyka, pozwala na rozwój w dziedzinach takich, jak ryzyko kredytowe, operacyjne, rynkowe, walutowe, czy bankowości korporacyjnej i detalicznej. Program rozpoczniesz od kilkutygodniowego szkolenia w Londynie, a później odbędziesz cztery 6–miesięczne rotacje.

„Będąc na programie mam okazję współpracować z ludźmi z całego świata i tylko ode mnie zależy, gdzie znajdę się po jego ukończeniu” – mówi jeden z uczestników programu, któremu praca w Citi Handlowy pozwala nabywać umiejętności menedżerskie, zarządzać projektami z różnego zakresu i nadawać odpowiednie priorytety zadaniom.

Jeśli nie boisz się wyzwań i – tak jak uczestnicy programu – jesteś zdecydowany/a, aby realizować swoje aspiracje zawodowe, zgłoś się do Regionalnego Programy Rozwojowego w preferowanym przez Ciebie obszarze.

Nie zwlekaj, prześlij swoje zgłoszenie do 15 maja: http://goo.gl/jtsvPo