Studiujesz? Zostań Ambasadorem BZ WBK na swojej uczelni

image002 1

Studiujesz? Zostań Ambasadorem BZ WBK na swojej uczelni

Program Ambasadorzy BZ WBK jest oparty na dynamicznej i przyjaznej współpracy między Twoją uczelnią a Bankiem Zachodnim WBK. Będąc Ambasadorem, będziesz zdobywać doświadczenie i uczestniczyć w budowie rzetelnego wizerunku jednej z największych instytucji finansowych w Polsce. Z nami zrealizujesz szereg zróżnicowanych i ambitnych zadań, które przyniosą Ci wymierne korzyści zawodowe i osobiste.

Dodaj siebie do BZ WBK i zostań naszym Ambasadorem: Do programu poszukujemy studentów od I do III roku studiów, zatem jeśli:

Jesteś studentem I, II lub III roku studiów licencjackich lub jednolitych magisterskich?
Udzielasz się w organizacjach studenckich, samorządowych lub kołach naukowych?
Śledzisz i tworzysz treści w mediach społecznościowych?

Jeśli tak...to szukamy kogoś takiego jak Ty - ambitnego, aktywnego, gotowego do podjęcia nowych wyzwań.

Jako Ambasador będziesz miał okazję współpracować przy ambitnych projektach z obszaru bankowości, bankowości elektronicznej i employer brandingu w swoim środowisku akademickim.

Rekrutacja:
1. Wyślij CV na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. - zadbaj o przejrzystość i aktualne
dane. W temacie wiadomości wpisz: Ambasadorzy BZ WBK
2. Oczekuj telefonu od opiekuna programu - opowiedz nam o swoim doświadczeniu
3. Przyjdź na spotkanie kwalifikacyjne - zaprezentuj się
z najlepszej strony
4. Spotkaj się z nami na wyjeździe integracyjno-szkoleniowym - jedziemy na pierwszą, ale nie ostatnią wyprawę!

Do każdego etapu zaprosimy tylko wybrane osoby.

Program startuje w październiku 2016 roku ale na Twoje zgłoszenie czekamy już dziś - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Niezbędne informacje na temat programu: https://www.facebook.com/events/1677963589125182/ - dodaj siebie i zaproś znajomych ze swojej organizacji!
Strona Karierawww.bzwbk.pl/kariera