Strefa euro - róg obfitości czy puszka Pandory? Zapraszamy na debatę!

12208377 10153634590886327 2253370324424537808 n

Czy masz wrażenie, że pomimo paru lat studiów, niewiele wiesz o realnych procesach w kraju i za granicą? A może wręcz przeciwnie - chciałbyś zaskoczyć innych rozległą wiedzą o bieżących sprawach gospodarczych? Pragniesz dyskusji na nurtujące Cię tematy? Konsultacji paru kwestii ze specjalistami?

Zapraszamy na pierwszy wykład z cyklu prelekcji o strefie euro pod hasłem "Polska a euro". Podczas wydarzenia poruszymy m.in. tematy takie jak:
- Czy Polska jest dyskryminowana na arenie międzynarodowej za nieprzyjęcie euro?
- Czy jesteśmy gotowi na euro?
- Jak wprowadzenie euro wpłynie na zachowanie i sytuację przedsiębiorców, a jak na przeciętnego Polaka?
- Czy Polska jest beneficjentem obecnej sytuacji w strefie euro?

Jako prelegenci: dr hab. prof. UW Ryszard Kokoszczyński, członek zarządu NBP , Patryk Toporowski z Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych oraz Bartłomiej Osieka z Centrum Informacji o Euro Narodowego Banku Polskiego.

Rezerwuj swój czas na 25.11 o 18.30. Widzimy się na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego!

Dołączajcie do wydarzenia na fb!