#TechFugees Warsaw hackathon

delab logo

Technologia i uchodźcy.  Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w europejskim etapie warsztatów i hackathonu #Techfugees na rzecz uchodźców i organizacji wspierających, organizowanych przez naszego partnera DELab UW. Pierwsze wydarzenie tego typu miało miejsce w Anglii (Londyn), a następne w Norwegii i we Włoszech. Teraz czas na Polskę!

W piątek 13.11 o godzinie 18:30, w Auli B na WNE słuchamy wypowiedzi mentorów (będą to specjaliści od migracji, ale też technologiczni mentorzy czy praktycy komunikacji), a następnie w grupach pracujemy nad rozwiązaniami/ pomysłami/ planami rozwiązań wykorzystujących nowe technologie i narzędzia, które wspomogą indywidualnie uchodźców, ale również będą wspierać organizacje, które działają na rzecz uchodźców. 

W ciągu kolejnego tygodnia grupy pracują nad wstępnymi rozwiązaniami i w następny wieczór w piątek (20.11) przeglądamy dotychczasowe wyniki. W kolejny, ostatni, piątek (27.11) - grupy prezentują swoje wyniki (demo day).

Jeśli jesteś programistą, projektantem, ekonomistą, socjologiem, studentem czy myślicielem, albo po prostu jesteś zainteresowany pogłebieniem wiedzy i umiejętności - zarejestruj się!

FORMULARZ REJESTRACYJNY
WYDARZENIE FB

STRONA

Copyright @ 2018 KNSG UW. Wszelkie prawa zastrzeżone.