Ceny transferowe – czyli: Ile jest ekonomii w podatkach?

12118619 10153164243341700 5893912707501423653 n

Jesteś zainteresowany pracą konsultanta? Przyjdź na wydarzenie organizowane przez PwC, rozwiąż test w trybie zerówkowym i zdobądź płatne praktyki. Czekamy na Ciebie już w piątek!

W ramach warsztatu będziecie mieli okazję wcielić się rolę konsultantów PwC z zespołu cen transferowych. Waszą rolą będzie wsparcie klienta – grupy kapitałowej działającej w krajach Europy Środkowej i Wschodniej.

Jako konsultanci PwC, będziecie mieli za zadanie przeanalizować zaproponowaną przez klienta nową strukturę Grupy. Następnie, przeprowadzicie analizy finansowe, które pomogą Wam ocenić projekt z perspektywy biznesowej, opracować model rozliczeń wewnątrzgrupowych i zidentyfikować ryzyka w zakresie cen transferowych, a nawet zaproponować własne, alternatywne scenariusze restrukturyzacji.

Podczas rozwiązywania zadania będziecie mogli zobaczyć jak wygląda praca w PwC oraz wykorzystać lub poćwiczyć takie umiejętności jak praca w zespole i skuteczna komunikacja podczas spotkania z klientem.
W trakcie warsztatu będziecie mogli poznać jeden z najbardziej specyficznych obszarów doradztwa podatkowego – ceny transferowe (Transfer Pricing). Przekonacie się, iż doradztwo podatkowe to niekoniecznie nudna analiza przepisów, ale także projekty związane z analizami i kalkulacjami finansowym, a nawet projektowanie całych modeli rozliczeń.

Kiedy?
Godz. 13.15 – 14.15 testy rekrutacyjne w trybie „zerówkowym”
14.15 – 17.30 – warsztat

Jak się zapisać?
Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie do Marty Dudy – Ambasadorka PwC ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. )

UWAGA
Wszyscy uczestnicy warsztatu będą mieli okazję sprawdzić się w testach rekrutacyjnych do PwC w trybie „zerówkowym”. Dodatkowo studentom, którzy przedstawią najlepsze rozwiązania, zostaną zaproponowane płatne praktyki w zespole Transfer Pricing w naszej firmie.