Studia to nie tylko nauka, czyli dlaczego warto robić coś więcej

1012456 10153600769906327 1507679570773914259 n

Koło Naukowe Strategii Gospodarczej oraz Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zapraszają na spotkanie pt. „Studia to nie tylko nauka, czyli dlaczego warto robić coś więcej”.

Podczas spotkania:
- Dowiesz się, jakie korzyści daje działalność pozanaukowa i czy faktycznie jest tak czasochłonna, jak się wydaje
- Poznasz doświadczenia osób, które zrealizowały ambitne projekty i zajmowały wysokie stanowiska w organizacjach studenckich
-Znajdziesz odpowiedź na pytanie, czy aktywność na studiach zwiększa twoje szanse na rynku pracy

Spotkanie wypełnią opowieści czterech wyjątkowych prelegentów. Każdy z nich podzieli się swoimi doświadczeniami, odpowie czy nabyte umiejętności przydają mu się w życiu obecnym i czy warto było zrobić ten odważny krok – wypełnić formularz aplikacyjny ;)

Spotkanie przeznaczone dla studentów wszystkich lat.

Jeśli jesteście zainteresowani, zapraszamy do dołączenia: klik

Do zobaczenia w poniedziałek!