14. urodziny KNSG

Podobno szczęśliwi czasu nie liczą, dlatego my nie możemy uwierzyć, że w środę 3.06. obchodziliśmy wspólnie już 14. urodziny KNSG UW! Przez ten czas wiele się zmieniło, jednak ciągle staramy się rozwijać osobiście poprzez działalność w kole, jak i rozwijać koło, aby pracowało z roku na rok co raz lepiej. Jak ta misja udała się nam w minionym roku?

Podczas urodzin podsumowaliśmy efekty naszej pracy. Zacznijmy od tego, że zarówno w październiku, jak i w kwietniu przeprowadziliśmy rekrutację chętnych do wstąpienia do naszych szeregów, dzięki czemu uzyskaliśmy masę rąk gotowych do pracy. Te zdolne rączki zorganizowały wiele wspaniałych wydarzeń, m.in.:

  •        Warsztat z emisji głosu oraz Soft Skills Week zorganizowane przez Praktyków Sukcesu
  •        Warsztat SQL zorganizowany przez projekt IT activity
  •        Spotkanie w Accenture zorganizowane przez MFAK
  •        Szkolenia zorganizowane przez projekt Let’s Start Up
  •        Dni otwarte w Accenture oraz MEC Poland zorganizowane przez projekt Inside Days

Oprócz tego, wielu z Nas zaangażowało się w pracę przy wydawanym przez KNSG UW od 2012 roku Niezależnym Magazynie Studenckim TO ZALEŻY. Magazyn, co nas bardzo cieszy, rozwija się w zawrotnym tempie, już teraz jest wydawany w nakładzie 1 000 kopii, co tydzień prezentowane są na facebook’u i stronie internetowej magazynu infografiki, a z pewnością na tym się nie zatrzymamy.

Do sukcesów w tym roku możemy też zaliczyć utworzenie „maskotki” KNSG UW w postaci pingwina w sombrero oraz odświeżenie strony internetowej.

Wszystkie te sukcesy nie byłyby oczywiście możliwe bez naszego Głównego Partnera, czyli Grupy PZU. Wspiera on nas nie tylko materialnie, ale również poprzez dawanie cennych rad. Dzięki Grupie PZU podczas urodzin mogliśmy nagrodzić naszych najbardziej zasłużonych członków, w składzie Aleksandra Kaniuga, Olga Grzęda, Maciej Bindas oraz Tomasz Stojanov. Mamy nadzieję, że ich efektywność działania nie spadnie, ale wejdzie w przyszłym roku na jeszcze wyższy poziom. A ich sukces zmotywuje do działania pozostałych członków koła.

Nie ukrywamy, ten rok był dla KNSG UW bardzo udany. Dlatego w tym miejscu warto podziękować również Zarządowi, który dzielnie sprawował władzę w roku akademickim 2014/15. To oni pilnowali aby spełnione były formalności, podtrzymywali współpracę z innymi organizacjami oraz partnerami ale jednocześnie starali się też aby atmosfera w KNSG cały czas była pozytywna. Wyzwanie podtrzymania tak wysokiego poziomu stoi teraz przed, zaprezentowanym w środę, nowym Zarządem. Wierzymy, że z pomocą doświadczonych już członków, poradzą sobie oni na wysokim stanowisku równie dobrze.

Nie zapominajmy jednak, że były to urodziny, więc nie mogło obejść się bez tortu oraz pamiątkowego grupowego zdjęcia, które oczywiście możecie obejrzeć w galerii.

Copyright @ 2018 KNSG UW. Wszelkie prawa zastrzeżone.