Druga strona Ciebie, czyli jak zarządzać Twoim czasem?

We czwartek 21 maja 2015r. jeden z projektów KNSG, Soft Skills Week, zaprosił grupę studentów na warsztat pt. Druga strona Ciebie, czyli jak zarządzać Twoim czasem? prowadzony przez dyplomowanego couch'a, Krystynę Sułkowską, która od wielu lat pracuje jako trener biznesu prowadząc szkolenia i warsztaty. Jej wiedza, którą przekazuje innym, jest poparta nie tylko formalnym wykształceniem, ale także 20-letnim doświadczeniem w biznesie. Podczas szkoleń przekazuje wiedzę z zakresu praktycznych umiejętności miękkich, a także na temat konkretnych umiejętności twardych. Odpowiednio dobrana ich kombinacja jest gwarantem skuteczności prowadzonych przez nią wydarzeń.

Spotkanie z Krystyną Sułkowską dla każdego z uczestników było okazją do spojrzenia w głąb siebie i zbadania sposobu zarządzania swoim czasem. Podczas warsztatu zostały zaprezentowane techniki wyznaczania celów. Zajęliśmy się także problemem asertywności i pewności siebie. Każdy z uczestników wrócił do domu ze stertą nurtujących pytań, mających na celu pomoc w lepszej organizacji czasu.

Zdjęcia z wydarzenia możecie zobaczyć w naszej galerii.