Trwa nabór wniosków do Stypendium im. Lesława A. Pagi

stypendiumpaga

Jeżeli masz pomysł na innowacyjny projekt edukacyjny lub naukowo-badawczy, którego celem jest poszerzanie lub upowszechnianie wiedzy o rynku kapitałowymzaaplikuj o grant.

Fundacja im. Lesława A. Pagi  rozpoczęła nabór wniosków o dofinansowanie projektów
w ramach Stypendium im. Lesława A. Pagi – programu skierowanego do:

- kół naukowych,

- stowarzyszeń akademickich,

organizacji studenckich,

- nieformalnych grup studentów (od 3 do 6 osób),

w szczególności o profilu ekonomicznym lub prawniczym.

Pula grantów wynosi 50 tys. zł.

W poprzedniej edycji Stypendium im. Lesława A. Pagi dofinansowanie otrzymało
9 zespołów, które zrealizowały projekt naukowo-badawczy, zorganizowały konferencje naukowe, warsztaty, szkolenia, oraz stworzyły dwa internetowe portale wiedzy.

Długofalowym celem Stypendium, oprócz wspierania wartościowych inicjatyw studenckich, jest zwiększenie kapitału społecznego Polaków. Dzięki promocji  projektów realizowanych przez zespoły młodych ludzi wspieramy rozwój kapitału intelektualnego Polski oraz modelu państwa opartego na zdolności do współpracy.

Nabór wniosków trwa do 28 listopada 2014 r.

Partnerami projektu są Deloitte, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie oraz Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych

Więcej informacji na stronie:

Dodatkowe informacje:       Małgorzata Józefaciuk

Koordynator Projektu Stypendium im. Lesława A. Pagi