Rekrutacja

Jeżeli tak jak my lubisz podejmować wyzwania, a słowo 'niemożliwe' jest Ci obce, dołącz do KNSG UW!

Mamy przyjemność ogłosić rozpoczęcie rekrutacji w roku akad. 2013/2014!

Spotkanie informacyjne odbędzie się 22. października br. o godzinie 18:30 na Wydziale Nauk Ekonomicznych w Auli B.

Poszukujemy studentów, którzy okres studiów pragną poświęcić nie tylko na naukę, lecz również na własny rozwój, pracę na rzecz reszty studentów i naszej uczelni. Szukamy aktywnych osób o cechach liderskich, które nie boją się podejmować wyzwań i łatwo wychodzą z inicjatywą.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

- jesteśmy najaktywniejszą organizacją studencką na Wydziale Nauk Ekonomicznych i na całym Uniwersytecie Warszawskim;
- realizowane przez nas przedsięwzięcia wymagają od nas konfrontacji z wieloma wyzwaniami, które śmiało podejmujemy;
- utrzymujemy kontakty i współpracujemy z najbardziej prestiżowymi instytucjami, wspólnie z którymi organizujemy transfer wiedzy pomiędzy uczelnią i biznesem;
- realizacja naszych projektów jest okazją do szlifowania swoich umiejętności miękkich i jest doceniana przez wszystkich pracodawców.

Pamiętaj o tym, że nie liczy się dla nas Twoja średnia, kierunek oraz tryb studiów. Cenimy przede wszystkim osoby kreatywne, otwarte, zaangażowane i umiejące współpracować w grupie. Jesteśmy organizacją o poziomej strukturze, w której najbardziej liczą się inicjatywy oddolne.

Już 22. października br. kolejne informacje na temat rekrutacji!!!

KNSG UW. Podejmij wyzwanie!