Soft Skills Week 2018

Obecne systemy edukacji w Polsce skupiają się na tzw. umiejętnościach twardych, specyficznych kwalifikacjach. Jednakże w codziennym życiu prywatnym i zawodowym niezbędne są dobrze rozwinięte umiejętności miękkie takie jak organizacja czasu, samodyscyplina, komunikatywność i wiele innych. W pogoni za wiedzą i zaliczeniami, młodzi ludzie mają tendencję do zaniedbywania tego obszaru swojego wykształcenia, który wbrew pozorom jest mocno ceniony na rynku pracy.


Dlatego Koło Naukowe Strategii Gospodarczej Uniwersytetu Warszawskiego organizuje kolejną edycję projektu Soft Skills Week, aby zwrócić uwagę studentów i uczniów na ten problem i dostarczyć dawkę wiedzy, która pozwoli podjąć pierwsze kroki w rozwoju osobistym tych kompetencji.


Tygodniowy cykl spotkań w formie warsztatów i wykładów dla studentów i uczniów pozwoli im poznać i rozwinąć swoje zdolności oratorskie oraz nauczy postępowania w stresujących sytuacjach.


Serdecznie wszystkich zapraszamy od 19 do 23 marca, codziennie na 18.30 na Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Długa 44/50.
Więcej informacji w wydarzeniu na Facebook'u
https://www.facebook.com/events/723293191393942/

 

Copyright @ 2018 KNSG UW. Wszelkie prawa zastrzeżone.